HOME SERVICE
        
Profil společnosti

O nás 

Kořeny společnosti HOME & FACILITY SERVICE, v.o.s. sahají až do roku 1992. V této době bylo hlavním zaměřením firmy udržba a úklid budov. Toto portfolio se v poměrně krátké době rozrostlo na "komplexní servis objektů", k čemuž přispěly zejména kladné reakce desítek zákazníků, s požadavkem o rozšíření rozsahu služeb v oblasti celkové údržby a správy objektů. V roce 2000 došlo k rozšíření společnosti vstupem strategického partnera ze zahraničí [Dánsko]. Díky tomu, kdy mnoho firem z branže v této době řešilo snižování cen na úkor kvality, jsme si mohli dovolit zachovat ceny našich služeb na dosavadní úrovni, popř. je snížit, při větším rozsahu práce a zvýšením kvality.

Vedením správy a účetní agendy se již od r. 1995 zabývá samostatná divize (8 zaměstnanců) se specializací na účetnictví pro neziskové organizace. Spravujeme nemovitosti jak ve vlastnictví soukromých majitelů (restituentů), bytových družstev tak i společenství vlastníků jednotek.

V rámci "hygieny objektů" nabízíme komplexní řešení [od návrhu prvků "personální hygieny" přes vlastní instalaci až po servis těchto systémů včetně dodávek spotřebního materiálu].

Od roku 2005 zabezpečuje naše společnost širokou škálu služeb v rámci celé ČR. Jedná se zejména o kompletní úklid budov, úklid venkovních ploch, stavební a malířské práce, odvoz sutě, vyklízení dvorů a sklepů, péče o zeleň, zimní údržbu.

 

Naše strategie 

Prodejní & konzultační činnost

  • prodej a instalace kompletního vybavení sociálních místností (koupelny, šatny, WC, úklidové místnosti)
  • prodej a instalace dávkovačů a zásobníků hygienic-kého materiálu
  • prodej a instalace vybavení hotelových koupelen
  • prodej profesionálních úklidových a čistících prostředků

 

Dále zajišťujeme:
prodej/pronájem rohoží a čistících zón, prodej průmyslových utěrek a ochranných prac. pomůcek, prodej produktů týkající se "péče o zeleň" a "posypových materiálů".

 

 


Vedení společnosti 

Mgr. Libor V. Janda
jednatel [Facility & Property Management]
libor.janda@home-service.cz

Ing. Jitka Jandová
jednatelka [Adninistrativní správa & účetnictví]
info@home-service.cz

 

 

Markéta Černá
Vedení účetnictví
info@home-service.cz

Ing. Emil Venhoda
Technická správa
info@home-service.cz
Copyright ©WebStudio ypsilon [All rights reserved]
Design provided by: ©Libor V. Janda [2011]